Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
Iščem, nudim
 Artservis Forum : Mali oglasi : Iščem, nudim
Message Icon Topic: na voljo je prostor za ustvarjanje Post Reply Post New Topic
Author Message
brane
Novinec
Novinec

Online Status: Offline
Quote brane Replybullet Topic: na voljo je prostor za ustvarjanje
    Posted: 07.7.2005 at 19:24
v okviru društva Studio osem nudimo mladim, ustvarjalnim in podjetnim skromen prostor v centru Ljubljane. Zaželjena je predstavitev projekta in oblike sodelovanja.
IP IP Logged
pepca
Novinec
Novinec

Quote pepca Replybullet Posted: 08.7.2005 at 13:11

Zanimam se za ponudbo. Komu posljem prijavo s predstavitvijo (na kateri e-naslov, morda kar po telefonu?) Kaj vase drustvo dela? Najprej pa me seveda zanima cena najema in pa se kaksen podatek o prostoru (velikost, za koliko casa etc.)

lp,

pepca

IP IP Logged
JURE.B
Novinec
Novinec

Quote JURE.B Replybullet Posted: 31.7.2005 at 15:29

Originally posted by brane

v okviru društva Studio osem nudimo mladim, ustvarjalnim in podjetnim skromen prostor v centru Ljubljane. Zaželjena je predstavitev projekta in oblike sodelovanja.

zivjo,

sem diplomirani fotograf praske akademije za fotografijo in film(FAMU) in me zanima vasa ponudba za prostor za moj projekt EUROFACE. Prosil bi vas ce mi lahko pošljete vas e-mail naslov in telefon da vam predstavim projekt in rad bi se seznanil z vami osebno. Moj e-mail naslov je breceljnikjure@hotmail.com , telefon pa je 051-218264. Prosim vas za cimprejsnji odgovor in se vam lepo zahvaljujem.

Lep pzdrav, jure

IP IP Logged
Post Reply Post New Topic
Printable version Printable version

Forum Jump
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Artservis je projekt Zavoda SCCA Ljubljana